facebook icon

Cel portalu

Macio1729 stycznia 2009 roku nasz syn Maciek miał ciężki wypadek. Najpierw ratowano go na OIOMie, potem próbowano mu pomóc na oddziale neurochirurgii skąd trafił do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Tam się wybudził. Potem były kolejne szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, lekarze, rehabilitanci…

Przez ten czas Kasia nie odstępowała go na krok. I tak jest do dziś. Chcąc nie chcąc stała się ekspertem – o tym jak pomagać osobie po wypadku wie bardzo dużo. Jej wiedza to efekt setek godzin spędzonych przy łóżku syna. Jej starania przyniosły wymierne efekty – Maciek co prawda nadal nie chodzi, ale żyje, jest człowiekiem świadomym, rozwija się (dokończył studia i został magistrem).
Co jakiś czas do Kasi dzwoni telefon – ci, których dotknęło podobne nieszczęście, w sobie wiadomy sposób, znajdują do niej namiary, telefonują  i proszą o radę. Pytają – co mamy robić, jak ratować syna, brata męża…

Maciek1I właśnie dlatego powstała strona po-wypadku.info.pl. Przeżyliśmy tragedię, jesteśmy po niej mocno poranieni, ale też mądrzejsi o wiedzę powszechnie niedostępną. Chcemy się nią z Wami podzielić. Może te rady pomogą Wam przetrwać najtrudniejsze chwile, pozwolą na uniknięcie błędów. Chcemy Wam też powiedzieć, że nie jesteście sami  ze swoim nieszczęściem. 

Zapraszamy – opiszcie co Was spotkało, jakiej pomocy oczekujecie – Waszą historię zamieścimy na stronie Oni też potrzebują pomocy – poznaj tragedie innych ludzi.

Kontakt

Szukasz pomocy? NAPISZ do nas!

E-mail: info@po-wypadku.info.pl