facebook icon

Jak pomóc Maćkowi

Maciek3IŚĆ NA WŁASNYCH NOGACH TO MOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE…

Cokolwiek uczynisz powróci do Ciebie zwielokrotnione (J.W. Goethe)

Nazywam się Maciej Marcinowski. Mam 27 lat.

Od 5 lat jestem przykuty do wózka inwalidzkiego. To wtedy, w kilka sekund, z w pełni sprawnego, wysportowanego, pełnego energii młodego człowieka zmieniłem się w inwalidę. Spowodował to kierowca czarnego BMW, który rozpędzony uderzył w mój samochód. Ponad 4 miesiące byłem w śpiączce, mój stan był krytyczny, jednak przeżyłem. Potem zaczęła się ciężka walka o powrót do sprawności. Lekarze i rehabilitanci twierdzą, że moje samodzielnie chodzenie to kwestia systematycznych, intensywnych ćwiczeń. Ja niestety wiem, że również pieniędzy. Rehabilitacja to olbrzymie koszty – od kilku do kilkunastu tysięcy złotych za miesiąc. Przekracza to niestety możliwości mojej rodziny. Jednak dzięki wspaniałym ludziom o wielkich sercach, cały ubiegły rok mogłem się rehabilitować. Za to z całego serca dziękuję.

Niestety nadal z utęsknieniem i nadzieją czekam na chwilę, gdy stanę na własnych nogach. Dlatego proszę byście Państwo rozważyli możliwość wsparcia mojej rehabilitacji. Państwa pomoc sprawi, że będę miał możliwość, a co za tym idzie, siłę i nadzieję na powrót do normalnego życia. Będzie to dla mnie pomoc wyjątkowa i bezcenna. A ja gwarantuję, że ani zmęczenie ani ból mnie nie zatrzymają i nigdy nie zabraknie mi determinacji i woli walki.

220px OPP logo 1 percent.svgJeżeli zechcecie, możecie Państwo mi pomóc:
- przekazując 1% podatku na Fundację „Zdążyć z Pomocą"  KRS: 0000037904  z dopiskiem w rubryce „informacje uzupełniające”- Maciej Marcinowski [9663]
- dokonując przelewu na moje subkonto Fundacji „Zdążyć z Pomocą"
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362, z dopiskiem - „Maciej Marcinowski [9663] darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”
- dzieląc się tą informacją ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi…

Świat jest taki piękny, młodość jest taka piękna, a ja nie mogę samodzielnie przejść z pokoju do łazienki…

Kontakt

Szukasz pomocy? NAPISZ do nas!

E-mail: info@po-wypadku.info.pl